Program pro váš každodenní růst

Každý den se počítá

Zajímá mě to

Dali jsme si na nový rok spousty předsevzetí, přání a nových výzev? Měli jsme jistá očekávání a přáli jsme si, aby byl tento rok lepší než ten předchozí. 

Jenže dost často ze svých vizí, plánů a cílů polevíme ještě dřív, než přijde jaro. Máme pocit, že to stejně nezvládneme, že jsme tehdy na konci roku měli růžové klapky na očích a neuvědomovali si, co každodenní realita přinese. Na naše cíle a naplněný život nám nezbývá čas. Jsme zahlcení, unavení, a postupně se z našeho života vytrácí chuť v našich zářných plánech pokračovat. Spolu s tím klesá naše sebevědomí, protože “zase se nám to nepodařilo” a místo radosti z dosažení cíle zažíváme zklamání. 

A tak se to opakuje každý rok. Vlnu novoročního nadšení a předsevzetí střídají pochyby, strach a nevíra, že jsme schopni to zvládnout a posunout se ve svém životě dál. Směrem ke svým cílům, spokojenému a naplněnému životu.

Co s tím?

Můžeme přijmout jako fakt, že se to tak holt děje a nechat to být, tak jak to je. Žít stále ve stejném vzorci myšlení a chování. Nemít přílišná očekávání od svého života a toho, jak ho můžeme prožít.

Nebo se naopak můžeme zdravě naštvat a říct si: “A už dost! Chci to jinak.”

Chci ve svém životě zažívat a slavit úspěch, posouvat se dál.

Chci prožívat každý den naplno, mít se na co těšit.

Chci se cítit energicky, vitálně a zdravě sebevědomě.

Chci být na sebe upřímně pyšný/á.

Chci, aby můj život nabral větší smysl a opravdu stál za to!

přesně toto chci

Pokud patříte k těm, kteří chtějí žít bohatý a naplněný život, opravdově ho prožít a využít svého potenciálu naplno, pak jste tu správně.

Ať už teď řešíte cokoliv, ať už máte jakékoliv cíle, vize a plány pro nadcházející dny, týdny, měsíce či roky - dnešek je tu pro vás.

Dnešek je první den vaší budoucnosti!

Je jen na vás, jak bude váš život vypadat.

Jestli v něm budete zažívat radost, hojnost, nadšení, a nebo neustálou nejistotu, strach a zklamání. Nikdo jiný, ani vláda, počasí, lidé okolo či jiné okolnosti nemají tak velký vliv na váš život, jako vy sami.

Vaše myšlení, postoj a každodenní kroky jsou to, co ve vašem životě dělá největší rozdíl.

Právě proto vznikl osobně rozvojový program
Každý den se počítá.
V podobě aplikace, kterou máte vždy jednoduše po ruce, ve svém mobilu či ostatních zařízeních.
Image

Každý den máme možnost udělat krok vpřed a posunout svůj život směrem ke svým cílům, naplněnému a spokojenému životu. 

Jedno je jisté, nikdo jiný to za nás neudělá. Svůj úspěch si musíme “odpracovat” sami a postupovat krůček po krůčku, každý den. Přesto vím, i z vlastní zkušenosti, jak je důležitá podpora, ať už jde o byznysová nebo vztahová témata. Nebýt jen tak hozený do vody, ale mít někoho, kdo je na vaší životní cestě a “cestě úspěchu” s vámi. 

Proto jsem pro vás tento program vytvořila primárně jako podporu při dosahování vašich cílů, rozvíjení vašeho potenciálu, a jako zdroj každodenní inspirace a povzbuzení. Zároveň jako něco, co si můžete pustit každé ráno nebo v průběhu dne, a nezabralo vám to více, než pár minut.

Na co se můžete těšit

Roční členství  v osobně rozvojovém programu Každý den se počítá.

Každodenní přístup do programu na platformě HeroHero, kde se vám každý den otevře jedno nové téma v podobě krátkého videa s inspirací, koučovacími otázkami či podporujícími cvičeními. 

K již otevřeným tématům se můžete opakovaně vracet, zároveň se budete mít stále na co těšit. Celkem tedy 365 videí a každodenní inspirace.

Naučíte se např., jak 

  • aplikovat “postoj a myšlení úspěchu” do každého dne, ať se děje cokoli (“no matter what”)
  • udržet si pozitivní zaměření 
  • posilňovat své sebevědomí na denní bázi a rozvíjet svůj potenciál
  • se zbavit špatných návyků a zařadit do svého života takové, které vám dlouhodobě prospívají
  • si okamžitě v průběhu dne zvýšit energii, když zažíváte únavu
  • rozklíčovat své životní cíle i cestu, která k nim vede

Každý den se počítá

Image

Koupit jako dárek

Image

Chcete obdarovat své blízké a pořídit jim nevšední dárek, na který se jim jen tak nebude prášit? Bude jim sloužit každý den a pomáhat v prožívání života naplno? 

Využijte možnosti objednání ročního členství v programu Každý den se počítá jako dárek

Po zaplacení objednávky vám přijde dárková poukázka, kterou můžete darovat např. u vánočního stromečku či jiné významné příležitosti.

Chci obdarovat

Každý den je nový začátek, nová příležitost. 

Tak ať stojí za to!
Jdu do toho!