Koučink a mentoring

Osobně, online či jako kombinace
Image

příležitostný

Jednorázový koučink

● Řešíte konkrétní situaci, potřebujete se teď hned “pohnout z místa” , podívat se na danou situaci z nadhledu či si jen tak utřídit myšlenky?
● Jednorázový koučink stojí 6.000 Kč / 2 hod.

kontakt

business

Koučink pro podnikatele

● 3měsíční program
● Ideální pro ty, kteří si chtějí vytvořit svůj osobní “plán úspěchu”, porozumět sami sobě i druhým, a posunout své vize i myšlení na vyšší level

kontakt

pro ženy

Vyšší dívčí

● Koučink a mentoring na míru pro ženy, vše s ohledem na ženský cyklus a jednotlivé fáze, životní role
● Témata: sebevědomí, body&love image, organizace času ad.

kontakt

intenzivní

Game-Changing

● Program pro ty, kteří chtějí na sobě intenzivně a konzistentně pracovat, dlouhodobě dosahovat svých cílů jak v osobním, tak profesním životě.

kontakt

Verča mi sedla hned od první chvíle, co jsme se potkaly. Vždy je pozitivní, dokáže skvěle naslouchat i inspirovat. 

S průběhem koučinku jsem naprosto spokojená. Líbí se mi, že je obzvláštněn o různé techniky, které mi pomáhají ukázat skryté vrstvy mé mysli. 

Na další setkání se vždy těším. A i když se mi párkrát stalo, že jsem dorazila s horší náladou, vždy jsem odcházela nabitá a spokojená.

Verča umí přirozeně vytvořit skvělé prostředí, kde mi není trapné otevřít jakékoliv téma a pořádně ho probrat.

Určitě doporučuji Tvé služby každému, kdo hledá dlouhodobý koučink na který se bude těšit a díky kterému snadněji naplní svůj potenciál a bude spokojenější.

Andrea Doležalová

andreadolezalova.cz

Kontakt

Jmenuji se Veronika Marešová a jsem autorkou konceptu Myšlenkové a šatní skříně. Už je tomu 10 let, kdy pomáhám ženám i mužům rozvíjet jejich potenciál, sebevědomí a osobní značku. Napsala jsem knihu "Cítit se skvěle - vypadat skvěle!", kterou v roce 2021 vydalo nakladatelství Grada. Velkou převahu mých klientů tvoří převážně podnikatelé, ať už začínající, kteří si potřebují nastavit a začít realizovat vlastní strategii úspěchu, tak i ti s bohatou historií. Ti za mnou často naopak chodí právě proto, že mají hodně zodpovědnosti za ostatní lidi, spousty povinností, a osobní koučink považují jako nutnou součást mentální hygieny a času pro sebe.
Proč právě podnikatelé a podnikatelky? Možná i právě proto, že mezi mé hlavní životní hodnoty patří svoboda, odvaha a láska, které jsou pro jakékoliv podnikání nezbytné. Další důležitý fakt je ten, že nikdy jsem nebyla zaměstnaná a hned po škole jsem se musela naučit principy, jak "být vlastním šéfem" a dosahovat výsledků v různých životních rolích.
Se vzděláváním se neustále pokračuji. Růst považuji za nutnou součást smysluplného života a zkvalitňování služeb. Ne nadarmo se říká, že co neroste, to umírá. Je to zároveň jedna z prvních oblastí, do kterých jsem se naučila investovat nemalé částky. Absolvovala jsem intenzivní studium Style Coachingu® s celosvětovou certifikací, koučinkový program u MgA. Magdaleny Vokáčové a další důležité kurzy a semináře u leadrů jako jsou Anthony Robbins, Kelly Lundberg, Radim Pařík či Peter Urbanec. I já sama mám své osobní kouče a mentory z řad podnikatelů,  se kterými se pravidelně setkávám a konzultuji. ať už osobní, tak byznysové vize a dílčí kroky, které k nim vedou.
Věřím tomu, že v každém z nás je ukrytý obrovský potenciál, který čeká na to, až ho v sobě objevíme, naplno ho začneme využívat a tím obohatíme svět.
Individuální koučink a mentoring je něco, co i vás může posunout mílovými kroky vpřed. Neříkám, že je to lehké. Naopak, někdy to dá opravdu zabrat. Jedno je ale jisté. Investice do sebe sama a svého růstu se vám vždy mnohonásobně vrátí. To vám garantuji!

 

Image

Poznejme se

Chcete si udělat pořádek ve své Myšlenkové a šatní skříni?

+420 722 914 141
veronika@myslenkovaskrin.cz